W sobotni piękny dzień skauci z Szczepu Pomarańczowego zainaugurowali nowy rok harcerski. Inaczej niż zwykle, ale w sposób bardzo fascynujący. Każda drużyna oraz gromada wzięła udział w I Szczepowym Rajdzie Rowerowym. Jednostki startowały z miejsc, gdzie na co dzień odbywają się ich zbiórki, a meta i finał odbył się w Stanicy Hucuł. W czasie przebytej trasy, każdy z patroli musiał wykonać zadanie, sprawdzające kreatywność, umiejętności terenoznawcze oraz harcerskie. Na mecie dla uczestników czekał posiłek z możliwością uzupełnienia płynów oraz szereg aktywności sportowych, harcerskich i integracyjnych. Patrząc na uśmiechy i zaangażowanie zuchów oraz harcerzy jesteśmy przekonani, że najbliższy rok będzie czasem, gdzie każdy z nich pozna nowe umiejętności, rozwinie obecne oraz zawiąże nowe przyjaźnie, pokona swoje słabości oraz będzie przy tym dobrze się bawić. Życzymy tego każdemu. Dziękujemy całej kadrze i opiekunom, którzy przyczynili się do tego fantastycznego wydarzenia. 

Accessibility Toolbar