Turnus I wczoraj szczęśliwie wrócił do Andrychowa, a już dziś wyjechał do Mrzeżyna turnus II! Bądźcie na bieżąco – śledźcie Instagrama i galerię zdjęć! ????

➡️ https://photos.app.goo.gl/RygDEzCQJb3VJL1a8
➡️ https://instagram.com/zhp_andrychow