6 Wodna Gromada Zuchowa „Strażnicy Marzeń”

Opis drużyny

Jesteśmy Wodna Gromadą Zuchową „Strażnicy Marzeń” działającą w ZSS w Roczynach. W swoich szeregach zrzeszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Podczas zbiórek zdobywamy sprawności, oddziałujemy na wszystkie zmysły i uczymy się poprzez zabawę. Rozwijamy także nasze szczególne zainteresowanie morzem, wodą i żeglarstwem oraz wcielamy się w małych, dzielnych marynarzy. Bycie zuchem to nie tylko zbiórki! To także biwaki, zimowiska, obozy, zloty, festiwale i konkursy. Bycie zuchem to braterstwo i przyjaźnie na całe życie.

Kadra

HO Konstancja Książek

HO Konstancja Książek

Drużynowa

dh. Mikołaj Książek

dh. Mikołaj Książek

Przyboczny

Zbiórki

Piątek, godz. 16:00-18:00,
ZSS Roczyny

Kontakt

Konstancja Książek, tel.: 698 330 111 

konstancja.ksiazek@zhp.net.pl

Accessibility Toolbar