5 Wodna Drużyna Starszoharcerska „Baksztag”

Opis drużyny

Wodna Drużyna Starszoharcerska „Baksztag” powstała we wrześniu 2018 roku. Należy do 2 Andrychowskiego Szczepu Drużyn Wodnych. Członkowie drużyny to w większości zuchy, które w 2013 roku były na pierwszej zbiórce „Odkrywców Bergamutów”.

W drużynie stawiamy na indywidualny rozwój każdego harcerza. Drużynowy dba, by każdy z nas wyrósł na odpowiedzialnego, samodzielnego i zaangażowanego społecznie i harcersko wędrownika. Podczas pracy w drużynie mocno akcentujemy także, że jesteśmy zespołem; działamy zawsze razem, pokonujemy sztormy, wspieramy się, ale przede wszystkim mamy wspólne marzenia. Stajemy na głowie, by je zrealizować!

Na swoim koncie mamy już sporo wspólnych zwycięstw! Między innymi I miejsce podczas Inauguracji Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej „Mamy moc!” 2018/19 w pionie starszoharcerskim, I miejsce podczas Inauguracji Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej „Powrót do gniazda” 2019/20 w pionie starszoharcerskim, II miejsce podczas Inauguracji Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej „Krok naprzód” 2020/21 w pionie starszoharcerskim oraz tytuł Złotej Drużyny Hufca ZHP Andrychów.

Kadra

pwd. Jakub Belak

pwd. Jakub Belak

Drużynowy

sam. Zuzanna Pawińska

sam. Zuzanna Pawińska

Przyboczna

Zbiórki

Sobota, godz. 10:00-12:00,
harcówka wodniacka,
Andrychów, ul. Słowackiego 15

Kontakt

Jakub Belak, tel.: 502 289 487

jakub.belak@zhp.net.pl

Accessibility Toolbar