3/2 Drużyna Starszoharcerska „Co to będzie?”

Opis drużyny

Jesteśmy 3/2 Drużyną Starszoharcerską  „Co to będzie?”. Należymy do 1 ASH „Bądź gotów!” im. Janusza Korczaka. Nasza drużyna powstała przez połączenie dwóch drużyn wcześniej działających w szczepie: ¾ DSH „Będziesz?” i 32 DSH „What happened?”. Nowi członkowie naszej drużyny przechodzą do nas z 22 DH „Co jest?”. Nasze zbiórki odbywają się w harcówce w Sułkowicach-Łęgu.

Tym co nas wyróżnia są nasze barwy:
• Zielony – kolor szczepu ,,Bądź gotów!”. Jest to kolor natury, która daje nam spokój i równowagę, ale również symbol energii, nadziei i niegasnącego entuzjazmu.
• Czarny – kolor jednej z drużyn, z których się wywodzimy – ¾DSH ,,Będziesz?”. Oznacza, że członkowie naszej drużyny w każdej nawet najciemniejszej chwili potrafią dostrzegać barwy i pozytywne strony.
• Żółty – kolor drugiej z drużyn, z których się wywodzimy – 32 DSH ,,What happened?”. Symbolizuje naszą radość i pogodę ducha, którą zarażamy wszystkich wokół.

• Beżowy – główny kolor naszej drużyny. Jest to kolor symbolizujący niezawodność i stabilność, ale też wolność i swobodę. Osoba nosząca tę barwę próbuje zrobić coś ciekawego ze swoim życiem, szukając wszędzie wokół siebie przestrzeni do działania.

Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy na naszego fanpage.

Kadra

dh. Magdalena Paletko

dh. Magdalena Paletko

Drużynowa

dh. Maja Moskwik

dh. Maja Moskwik

Przyboczna

Zbiórki

Czwartek, godz. 15:30,
Zbiórki odbywają się w harcówce w Sułkowicach-Łęgu (budynek Stowarzyszenia Dajmy Dzieciom Radość)

Kontakt

Magdalena Paletko: tel.: 601 887 150;
magdalena.paletko@zhp.net.pl

Accessibility Toolbar