Jesteśmy nad morzem od 26 czerwca do 15 sierpnia – zapraszamy! 

Kontakt: 605 138 335

Obóz Harcerski 2023 Hufca ZHP Andrychów

Na początek  słów kilka

Chcesz wyjechać na zaskakujące i niezwykłe wakacje w środku magicznego sosnowego lasu? Myślisz o obozowaniu na piaszczystej wydmie? Lubisz budzić się i czuć zapach żywicy? Marzysz o tym, żeby do snu ukołysał Cię szum morza? Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę na łonie natury?

Na pewno domyśliłeś się już, że mowa o obozie harcerskim i kolonii zuchowej Hufca ZHP Andrychów. Nie wiesz o co chodzi? Nie szkodzi. Zaraz wszystko się wyjaśni ?

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany – dodam tylko, że wszędzie harcerska radość, uśmiechnięte buzie, wspaniały humor i jeszcze bardziej szalone i fantastyczne pomysły, pozytywna energia a to wszystko wokół namiotów rozbitych w środku lasu, przez których bulaje widać plażę i morze. Gwarantujemy, że poznasz ludzi pełnych optymizmu, zdobędziesz nowe umiejętności i doszlifujesz już nabyte. Kto wie, może poznasz nowych przyjaciół? Cóż to za okazja, żeby pochwalić się rodzicom, znajomym i pani w szkole!

Baza Harcerska ZHP Andrychów

Baza Harcerska ZHP Andrychów

Miejsce obozowania

Rogowo – wieś w gminie Trzebiatów w woj. zachodniopomorskim, położona nad samym Bałtykiem, 2,5 km na zachód od Mrzeżyna. Baza usytuowana jest na wydmie piaszczystej w lesie sosnowym około 60 metrów od brzegu morskiego. Posiada pełne zabezpieczenie sanitarne i żywieniowe wg. wymogów Sanepidu. Jest to teren powojskowy, bezpieczny, suchy, o bardzo dużych walorach zdrowotnych. Plaża, woda i kąpielisko oznaczone są I stopniem czystości. Ogromnym atutem naszej bazy jest jej usytuowanie nad samym morzem, można powiedzieć, że posiadamy własną plażę! Bezpieczeństwa strzegą na niej nasi wspaniali ratownicy. Intrygująca jest również okolica. Kilkanaście minut piechotą na zachód znajduje się miejscowość wypoczynkowa Mrzeżyno, której atrakcją jest port. Uczestnicy naszych turnusów do dziś wspominają wycieczki katamaranem, czy innymi stateczkami wycieczkowymi!

Accessibility Toolbar