Rozkaz Komendanta Hufca L. 18/2016

im. Szarych Szeregów

Rozkaz L. 18/2016

2.3.Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów
2.3.1. Rozwiązuję z dniem 18.11. 2016 r. Komendę Rajdu Wielkiej Niedźwiedzicy w składzie:
– phm. Ina Domider HR – Komendantka Rajdu
– pwd. Andrzej Brańka HO – z-ca ds. organizacyjnych
– phm. Marcin Dziubek HR – z-ca ds. programu
– pwd. Mateusz Domider HO – członek, instruktor odpowiedzialny za trasę wędrowniczą – pwd.. Zuzanna Kozioł – członek, instruktor odpowiedzialny za trasę starszoharcerską
– ćwik Maciej Piekarski – szef sztabu organizacyjnego
– dh. Karina Potoczna – szef biura
Dziękuję za zaangażowanie, trud i serce włożone w przygotowanie i przeprowadzenie Rajdu. Mam nadzieję, że na długo wspomnienia tego wydarzenia pozostaną w pamięci harcerzy starszych i wędrowników.
2.3.2 Powołuję z dniem 18 listopada 2016 roku Komisję Inwetaryzacyjną Hufca w składzie:
– phm. Maria Przybyłowicz – Przewodnicząca Komisji
– pwd. Andrzej Brańka – Członek Komisji
– pwd. Mateusz Kołaczek – Członek Komisji

7.5. Przyjęcie w poczet instruktorów
7.5.1. Informuję, że z dniem 03 czerwca 2016 roku przyjęto przewodnika Andrzeja Brańkę w poczet instruktorów ZHP. 7.5.2. Informuję, że z dniem 10 lipca 2016 roku przyjęto przewodniczkę Gabrielę Gancarczyk w poczet instruktorów ZHP.
7.5.3. Informuję, że z dniem 04 sierpnia 2016 roku przyjęto przewodnika Mateusza Domidera w poczet instruktorów ZHP.

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1. Udzielam pochwały dh. Aleksandrze Mikule i dh. pwd. Sebastianowi Koczurowi za zorganizowanie wart przy Grobie Nieznanego Żołnierza na andrychowskim cmentarzu z okazji 1 Listopada.
12.2. Dziękuję wszystkim zuchom, harcerzom i instruktorom zaangażowanym w warty i kwestę na andrychowskim cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych.

13. Inne
13.1. Na wniosek Komisji Stopni i Naramiennika Wędrowniczego z dnia 04 listopada 2016 roku:
– otwieram próbę na naramiennik wędrowniczy dh. Justynie Forytarz
– zamykam z wynikiem pozytywnym próbę na naramiennik wędrowniczy druhowi Arkadiuszowi Mazurowi
– zamykam próbę na stopień Harcerki Orlej dh. Aleksandrze Mikule
– otwieram próbę na stopień Harcerki Orlej dh. Zuzannie Gracy
– zamykam z wynikiem pozytywnym próbę na stopień Harcerki Rzeczypospolitej dh. pwd. Adriannie Kowalczyk
– zamykam z wynikiem pozytywnym próbę na stopień Harcerza Rzeczypospolitej dh. pwd. Damianowi Karczmarzowi.

Czuwaj!
phm. Artur Walkowiak