Próbna Wodna Drużyna Wędrownicza „Horyzont”

Opis drużyny

Czuwaj! Jesteśmy Próbną Wodną Drużyną Wędrowniczą „Horyzont”. Działamy od 12 września 2020 roku, a nasze zbiórki odbywają się co sobotę o 12:07 w wodniackiej harcówce. Jesteśmy członkami 2 Andrychowskiego Szczepu Drużyn Wodnych. Prowadzimy ciąg wychowawczy z 4 Wodną Gromadą Zuchową „Odkrywcy Bergamutów”, 3 Wodną Drużyną Harcerską „Pogoria” i 5 Wodną Drużyną Starszoharcerską „Baksztag”. Każdy z nas jest inny, wiele nas różni, ale dzięki temu świetnie się dopełniamy, tworząc wspaniałą całość. Razem jesteśmy bardzo zgraną, ambitną, radosną drużyną, otwartą na potrzeby naszego środowiska i ludzi oraz gotową do działania i pełnienia służby. Za każdym naszym spotkaniem mamy wrażenie, że znamy się od zawsze i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy rodziną, dlatego każdego zapraszamy na wspólny rejs w nieznane, by poszerzać własne i wspólne horyzonty!

sam. Karolina Fryt

sam. Maria Tomiczek