Próbna Drużyna Starszoharcerska „Co to będzie?”

Opis drużyny

Jesteśmy Próbną Drużyną Starszoharcerską  „Co to będzie?”. Należymy do 1 ASH „Bądź gotów!” im. Janusza Korczaka. Nasza drużyna powstała przez połączenie dwóch drużyn wcześniej działających w szczepie: ¾ DSH „Będziesz?” i 32 DSH „What happened?”. Nowi członkowie naszej drużyny przechodzą do nas z 22 DH „Co jest?”. Nasze zbiórki odbywają się w harcówce w Sułkowicach-Łęgu.

Tym co nas wyróżnia są nasze barwy:
• Zielony – kolor szczepu ,,Bądź gotów!”. Jest to kolor natury, która daje nam spokój i równowagę, ale również symbol energii, nadziei i niegasnącego entuzjazmu.
• Czarny – kolor jednej z drużyn, z których się wywodzimy – ¾DSH ,,Będziesz?”. Oznacza, że członkowie naszej drużyny w każdej nawet najciemniejszej chwili potrafią dostrzegać barwy i pozytywne strony.
• Żółty – kolor drugiej z drużyn, z których się wywodzimy – 32 DSH ,,What happened?”. Symbolizuje naszą radość i pogodę ducha, którą zarażamy wszystkich wokół.

• Beżowy – główny kolor naszej drużyny. Jest to kolor symbolizujący niezawodność i stabilność, ale też wolność i swobodę. Osoba nosząca tę barwę próbuje zrobić coś ciekawego ze swoim życiem, szukając wszędzie wokół siebie przestrzeni do działania.

Kadra

dh. Magdalena Paletko

dh. Magdalena Paletko

Drużynowa

dh. Maja Moskwik

dh. Maja Moskwik

Przyboczna

Zbiórki

Czwartek, godz. 15:30,
Zbiórki odbywają się w harcówce w Sułkowicach-Łęgu (budynek Stowarzyszenia Dajmy Dzieciom Radość)

Kontakt

Magdalena Paletko: tel.: 601 887 150;
magdalena.paletko@zhp.net.pl