Komisja Stopni i Naramiennika Wędrowniczego

Głównym zadaniem Kapituły Stopni Wędrowniczych jest prowdzenie prób wędrowniczych, prób na stopień HO I HR. Do pozostałych zadań Komisji należy popularyzacja i zachęcanie do zdobywania stopni wśród wędrowników, a także dbanie o prawidłowy i zgodny z regulaminem przebieg prób. Komisja prowadzi działania ukierunkowane na rozwój członków Związku Harcerstwa Polskiego podnosząc ich wiedzę i umiejętności w ramach realizacji prób. 

 

Skład Kapituły:

pwd. Damian Karczmarz HR

pwd. Damian Karczmarz HR

Przewodniczący Komisji

pwd. Adrianna Kowalczyk HR

pwd. Adrianna Kowalczyk HR

Członek Komisji

pwd. Sebastian Koczur HO

pwd. Sebastian Koczur HO

Członek Komisji

phm. Tomasz Osuch HR

phm. Tomasz Osuch HR

Członek Komisji

Kontakt:

Komisja: ksinw.andrychow@gmail.com

Najbliższe spotkanie KSiNW:

3 marca, godz. 19:30, lokal Hufca