Komisja Stopni Instruktorskich

Komisja Stopni Instruktorskich prowadzi próby na stopnie instruktorskie przewodnika/przewodniczki oraz podharcmistrza/podharcmistrzyni. W skład KSI wchodzą instruktorzy w stopni podharcmistrza i harcmistrza, liczy co najmniej 3 osoby i co najmniej połowę składu Komisji stanowią harcmistrzowie. Komisja opiniuje programy prób na stopnie, a następnie służy pomocą merytoryczną podczas realizacji próby i opiniuje jej realizację, wnioskując o pozytywne przyznanie stopnia, albo zamknięcie próby z wynikiem negatywnym. Komisja pracuje również z opiekunami prób na stopnie. Do zadań Komisji należy również gromadzenie i upowszechnianie dorobku prób instruktorskich.

Skład Komisji:

hm. Ewa Buldończyk

Przewodnicząca Komisji

phm. Maria Walkowiak

Z-ca Przewodniczącej

hm. Maria Liszka

Sekretarz

hm. Henryka Jekiełek

Członkini Komisji

phm. Dorota Bizoń

Członkini Komisji

Kontakt:

Z-ca Przewodniczącej: maria.walkowiak@zhp.net.pl

Dokumenty do pobrania znajdują się w e-biurze Hufca (Dokumenty – Kształcenie – Komisja Stopni Instruktorskich).

Prosimy o przesłanie na 5 dni przed spotkaniem karty próby, a na 3 dni przed sprawozdania z realizacji próby na adres: maria.walkowiak@zhp.net.pl

Na otwarcie i zamknięcie próby zapraszamy z opiekunem próby.

Najbliższe spotkanie:

24 listopada 2020 roku,
    godziny ustalane indywidualnie z chętnymi

11 grudnia 2020 roku,

lokal Hufca ZHP Andrychów