Komisja Stopni Instruktorskich

Komisja Stopni Instruktorskich prowadzi próby na stopnie instruktorskie przewodnika/przewodniczki oraz podharcmistrza/podharcmistrzyni. W skład KSI wchodzą instruktorzy w stopni podharcmistrza i harcmistrza, liczy co najmniej 3 osoby i co najmniej połowę składu Komisji stanowią harcmistrzowie. Komisja opiniuje programy prób na stopnie, a następnie służy pomocą merytoryczną podczas realizacji próby i opiniuje jej realizację, wnioskując o pozytywne przyznanie stopnia, albo zamknięcie próby z wynikiem negatywnym. Komisja pracuje również z opiekunami prób na stopnie. Do zadań Komisji należy również gromadzenie i upowszechnianie dorobku prób instruktorskich.

Skład Komisji:

hm. Ewa Buldończyk

Przewodnicząca Komisji

hm. Maria Walkowiak

Z-ca Przewodniczącej

hm. Maria Liszka

Sekretarz

hm. Henryka Jekiełek

hm. Dorota Bizoń

phm. Aleksandra Mikuła

Kontakt:

KSI: ksi@andrychow.zhp.pl

Dokumenty do pobrania znajdują się w e-biurze Hufca (Dokumenty – Kształcenie – Komisja Stopni Instruktorskich).

Prosimy o przesłanie na 20 dni przed zbiórką KSI programu próby wraz z wnioskiem o otwarcie próby, a na 20 dni przed raportu z realizacji próby oraz wniosku o zamknięcie próby na adres: ksi@andrychow.zhp.pl

Na otwarcie i zamknięcie próby zapraszamy z opiekunem próby.

Najbliższe zbiórki:

26 kwietnia, godz. 18:00
    21 maja, godz. 18:00
    14 czerwca, godz. 18:00

Kawiarenka Instruktorska przy KSI:

14 czerwca, godz. 17:00