Gra „Wczuj się! 1941 r.”

Wojna to nie są łatwe czasy. Nigdy nie wiesz, co się stanie. Szczególnie jeśli jesteś w konspiracji, w której nie wszystko działa jak należy. Czy masz detektywistyczny zmysł, czy jesteś odważny/a, potrafisz działać w każdych warunkach? Masz dobrą pamięć, umiesz łamać szyfry, łączyć ze sobą fakty, rozwiązywać zagadki? WCZUJ SIĘ! Wczuj się w czasy II wojny światowej. Wczuj się w losy ludzi, którzy żyli w tamtych czasach. Pomóż nam rozwiązać zagadkę, odkryj w sobie nowe talenty, naucz się działać w grupie. WSPÓŁPRACUJ a zwyciężysz!

12 DH „Ignis” zaprasza wszystkich w wieku starszoharcerskim i wędrowniczym na grę „Wczuj się! 1941 r.”! Impreza odbędzie się 4 listopada 2017 r. na terenie miasta Andrychów. 

Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza elektronicznego i trwają do 19 października. Link do formularza: link

Więcej informacji znajdziecie na FanPage wydarzenia na Facebooku: link