48 Drużyna Wędrownicza „Północ” realizuje swój projekt służby. W dniach 25 – 29 grudnia w Andrychowie będzie działała jadłodzielnia.

W ciągu 5 dni, w godzinach 8:00-18:00, można przyłączyć się do inicjatywy i przynieść do jadłodzielni to, czym można się podzielić. Andrychowska jadłodzielnia będzie się mieścić w poczekalni dworca autobusowego.

Naszym partnerem jest Zespół Obsługi Mienia Komunalnego, który odpowiada za budynek dworcowy.

Ze społecznej lodówki mogą korzystać osoby niezamożne oraz takie, które są w danej chwili głodne. Zasady są bardzo proste:
• w lodówce lub szafce zostawiamy tylko pełnowartościowe i nadające się do zjedzenia produkty oraz potrawy;
• nie umieszczamy w jadłodzielni surowego mięsa, otwartego nabiału oraz nieprzetworzonych termicznie jaj oraz alkoholu i środków odurzających.

Jeśli macie pytania, albo chcecie przyłączyć się do inicjatywy – zachęcamy do kontaktu z koordynatorem akcji.
Kontakt: 725 225 895