444 DW

Kim Jestem?

444 Drużyna Wędrownicza „Kim Jestem ?” zrzesza wędrowników z I Andrychowskiego Szczepu Harcerskiego „Bądź Gotów!”.

Poznać nas można po Czarno-Szaro-Zielonych chustach:

Zielony – to kolor szczepu “Bądź gotów!”, jest to kolor natury, która daje nam spokój i równowagę, ale również symbol energii, nadziei i niegasnącego entuzjazmu.

Czarny – to kolor drużyny, z której się wywodzimy ¾ DSH “Będziesz?”, oznacza, że członkowie
naszej drużyny w każdej nawet najciemniejszej chwili potrafią dostrzegać barwy i pozytywne strony.

Szary – to kolor główny naszej drużyny, ponieważ w dorosłym życiu zrobimy wszystko, byśmy
mogli powiedzieć, że otaczająca nas rzeczywistość nie jest szara.

i wiecznym uśmiechu na twarzy! Jesteśmy….

BYĆ to nie tylko istnieć czy trwać, tylko całym sobą poświęcać się danej sprawie i zawsze BYĆ gotowym do reagowania. BYĆ świadomym, że nie jest się tylko jednostką, ale i oddziaływuje się na całą grupę. Na pytanie “Będziesz?” zawsze odpowiadamy – ”Będę!”.

Obecna kadra:

pwd. Gabriela Gancarczyk