14 GZ

Uciekające Kurczaki

Jesteśmy 14 GZ „Uciekające Kurczaki”, działamy przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu. Nasza gromada działa od maja 2010 roku. Przeżyliśmy już dużo przygód, ale jeszcze więcej przed nami. Zdobywamy sprawności i pracujemy nad sobą zgodnie z Prawem Zucha. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów i zwycięstw na poziomie hufca jak i chorągwi. Nasze chusty są fioletowo-żółte, a po złożeniu obietnicy pojawia się na nich zielony pytajnik (co jest zgodne z obrzędowością 1 Andrychowskiego Szczepu Harcerskiego „Bądź gotów!”, do którego należymy). Nasi starsi koledzy i koleżanki przeszli już do drużyn harcerskich i przeżywają swoją harcerską przygodę. My wkrótce też będziemy mogli zamienić Znaczek Zucha na Krzyż Harcerski!

Obecna kadra:

ćw. Miłosz Kurek

Drużynowy

trop. Maria Pikoń

Przyboczna

Zbiórki:

Czwartek, godz. 16:15,
Sułkowice-Łęg, ul. Beskidzka 110,
Budynek Stowarzyszenia „Dajemy dzieciom radość”

Kontakt:

Miłosz Kurek, tel.: 500 404 105